Антипсихосоматика
або як захворювання маскуються під психологічні проблеми
21-22 серпня
2100 грн
ОНЛАЙН
16:00 - 21:00
Кому підійде даний курс
Психологам
Психотерапевтам
В рамках програми ми поговоримо про психологічні прояви соматичних захворювань, а саме про те, як особливості тих чи інших хвороб можуть відбиватися на психологічному стані людини. Крім того, учасники дізнаються про принципи і практичні інструменти психологічної допомоги соматичним хворим.

Завдання семінару - навчити психологів "бачити" соматичні порушення у клієнтів, які часто "ховаються" за психологічними скаргами і запитами. Знання основних маркерів захворювань допоможе психологу вчасно направити клієнта до лікаря, даючи йому можливість вчасно розпочати лікування і не допустити погіршення.

І, звичайно ж, учасники навчатися технікам і алгоритмам допомоги таким клієнтам в тому, що стосується ролі психолога в супроводі подібних випадків.
Будемо говорити про такі захворювання
та їх психологічні маски
ендокринопатії
урологія та гінекологія
захворювання ШКТ
інфекції та інвазії
Під час роботи використовуватимемо наступні інструменти
1
Аналіз сновидінь
2
Арт-техніки
3
Робота з нарративом
4
Тілесно-орієнтовані техніки
5
Робота із трансовими станами
Викладач курсу
Катерина Мілютіна
Доктор психологічних наук, професор кафедри психології розвитку Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Психолог і тренер, автор безлічі книг, посібників, ігор і МАК. Катерина Леонідівна має досвід роботи в сімейній і індивідуальної психотерапії, психіатрії, судової експертизи, наркології. Протягом останніх 25 років проводить і розробляє тренінги та навчальні програми для психологів.
Програма із сертифікатом
По завершенні програми Ви отримаєте сертифікат Київського інституту раціонально-інтуїтивної психотерапії "Я".
Підвищення кваліфікації педагогічних працівників
Наші сертифікати можуть бути офіційно зараховані як підвищення кваліфікації відповідно до Постанови КМУ від 21 серпня 2019 р №800 зі змінами і доповненнями від 27 грудня 2019 р №1133. З ним можна ознайомитися тут.
Вартість участі в програмі
2100 грн