ОКР у дітей і підлітків: когнітивно-поведінкова інтегративна модель терапії
29-30 січня
2600 грн
Онлайн
10:00 - 16:00
Кому підійде даний курс
Дитячим психологам із вищою психологічною освітою
Програма
1
Особливості обсесивно-компульсивного розладу в дитячому та підлітковому віці. Еквіваленти та подібні стани (патологічні звичні дії, нав'язливі звички, тіки)
2
Зміст симптомів, форми обсесій та компульсій
3
Фактори і механізми обсесивно-компульсивного розладу
4
Диференціальний підхід до оцінки симптомів ОКР і подібних станів. Дослідження специфічних і неспецифічних факторів проблеми. Особливості психічної сфери дітей з ОКР
5
Мішені в психотерапії і корекції: неспецифічні, поведінкові, когнітивні
6
Стратегії психотерапії
7
План терапії, прийоми, інструменти
У семінарі будуть розглянуті кейси та протоколи терапевтичного втручання з докладним описом. Учасники отримають всі матеріали в електронному вигляді.
Викладач курсу
Наталія Рубель
директор Київського інституту раціонально-інтуїтивної психотерапії "Я"
Наталія Рубель - психолог, нейропсихолог, КПТ-консультант. Досвід роботи - 18 років. Наталя є автором книг, методичних посібників для психологів, психологічних ігор.
Програма із сертифікатом
По завершенні програми Ви отримаєте сертифікат Київського інституту раціонально-інтуїтивної психотерапії "Я".
Підвищення кваліфікації педагогічних працівників
Наші сертифікати можуть бути офіційно зараховані як підвищення кваліфікації відповідно до Постанови КМУ від 21 серпня 2019 р №800 зі змінами і доповненнями від 27 грудня 2019 р №1133. З ним можна ознайомитися тут.
Як зареєструватися?
Заповніть форму
Натиснувши на кнопку "Зареєструватися" на цій сторінці, Ви будете спрямовані на сторінку із гугл-формою, яку потрібно уважно заповнити. Зверніть увагу на правильне написання Вашої електронної адреси!
Отримайте лист
Після заповнення форми на вказану електронну адресу автоматично буде надіслано лист із деталями курсу і посиланням на оплату. Якщо лист не з'явився у вашій скриньці протягом 5-ти хвилин, перевірте папку "Спам" та усі інші, або вбийте у пошук поштою нашу адресу: kalliopa7@gmail.com . Зазначені вище способи допомагають знайти лист у 90% випадків. Якщо лист все одно не вдається знайти - напишіть нам на пошту або у Telegram/Viber.
Сплатіть участь, щоб забронювати місце
За посиланням у листі здійсніть оплату за програму або перший модуль програми, щоб забронювати місце. Ви вважаєтеся учасником курсу лише після здійснення оплати. Пам'ятайте, що кількість місць у програмі обмежена!
Очікуйте на лист із посиланням
Не забувайте перевіряти Вашу поштову скриньку: на неї ми надішлемо посилання доступу в Zoom.
Вартість участі в програмі
2600 грн