Когнітивно-поведінкова модель в психологічному консультуванні дорослих
27-28 листопада
2600 грн
ОНЛАЙН
09:00 - 15:00
за один модуль
до 20 листопада
старт курсу
Кому підійде даний курс
Психологам і психотерапевтам
виключно з вищою психологічною освітою або в процессі її отримання
Депресія, фобії, обсесивно-компульсивний і тривожний розлад - одні тільки назви породжують неспокій у фахівця! Адже працювати з ними непросто: розлади невротичного рівня вимагають комплексного і уважного лікування. Однак саме вони є однією з найпоширеніших причин візиту в кабінет психолога, тому вміння розпізнати ці складності і знання про способи роботи з ними - важливе завдання для фахівця-психолога. Саме їй і буде присвячений цей курс.

Учасники дізнаються, що являють собою розлади невротичного рівня - їх походження, перебіг і основні ознаки, а також оволодіють інструментами роботи з ними.
Програма курсу
1
Вступ до когнітивно-поведінкової терапії
2
Модель депресії, когнітивні спотворення, правила життя та глибинні переконання
3
Мішені й техніки роботи з депресивними станами
4
Нейробіологія тривожних станів
5
Панічні атаки: природа, діагностика та стратегії психологічної роботи
6
Фобії та страхи: діагностика й техніки консультування
7
Огляд проблеми генералізованої тривожності та діагностичні ознаки
8
Особливості й методи супроводу клієнтів із генералізованою тривожністю
9
Майндфулнес (техники усвідомленості)
Викладач курсу
Нателла Дубашидзе
директор центру психології та розвитку «Київський Дворик»
Клінічний психолог, КПТ-терапевт, тренер. Нателла працює з дорослими клієнтами, проводить парні і сімейні консультації, є провідною клієнтських терапевтичних груп та програм навчання для психологів та педагогів.
Схвалено УАНП
Курс "Когнітивно-поведінкова модель у психологічному консультуванні дорослих" складено відповідно до вимог Української асоціації нейропсихології.
Програма із сертифікатом
По завершенні програми Ви отримаєте сертифікат Київського інституту раціонально-інтуїтивної психотерапії "Я" і Української асоціації нейропсихології.
Підвищення кваліфікації педагогічних працівників
Наші сертифікати можуть бути офіційно зараховані як підвищення кваліфікації відповідно до Постанови КМУ від 21 серпня 2019 р №800 зі змінами і доповненнями від 27 грудня 2019 р №1133. З ним можна ознайомитися тут.
Дати модулів
1
27-28 листопада
2
11-12 грудня
3
15-16 січня
4
12-13 лютого
5
12-13 березня
Як зареєструватися?
Заповніть форму
Натиснувши на кнопку "Зареєструватися" на цій сторінці, Ви будете спрямовані на сторінку із гугл-формою, яку потрібно уважно заповнити. Зверніть увагу на правильне написання Вашої електронної адреси!
Отримайте лист
Після заповнення форми на вказану електронну адресу автоматично буде надіслано лист із деталями курсу і посиланням на оплату. Якщо лист не з'явився у вашій скриньці протягом 5-ти хвилин, перевірте папку "Спам" та усі інші, або вбийте у пошук поштою нашу адресу: kalliopa7@gmail.com . Зазначені вище способи допомагають знайти лист у 90% випадків. Якщо лист все одно не вдається знайти - напишіть нам на пошту або у Telegram/Viber.
Сплатіть участь, щоб забронювати місце
За посиланням у листі здійсніть оплату за програму або перший модуль програми, щоб забронювати місце. Ви вважаєтеся учасником курсу лише після здійснення оплати. Пам'ятайте, що кількість місць у програмі обмежена!
Очікуйте на лист із посиланням
Не забувайте перевіряти Вашу поштову скриньку: на неї ми надішлемо посилання доступу в Zoom.
2600 грн
За умови одночасної оплати всіх модулів, а також членства в Українській асоціації нейропсихології перебачена знижка у розмірі 10%
Вартість навчання на курсі
Вартість навчання на курсі
3100 грн
за один модуль при оплаті після 20 листопада
за один модуль при оплаті до 20 листопада