FAQ
Часто задавані питання
Де я можу подвитися програми навчання?
Всі наші програми відображено у розіділі сайту "Навчання". Програми поділено на ті, що проходять онлайн, очні та записані. Очні програми поділені за містом проведення - подивіться, можливо програма, що Вас цікавить, проходить у Вашому місті.
Як мені зареєструватися на обрану програму?
Відкрийте сторінку з описом курсу і натисніть кнопку "Зареєструватися". Перед Вами з'явиться гугл-форма, яку необхідно буде заповнити. Уважно вкажіть свою актуальну електронну адресу - на неї надійде автоматичний лист із деталями про курс та посиланням на оплату. Якщо лист не надійшов протягом 5 хвилин, перевірте папку Спам, або введіть у пошук поштою нашу електронну адресу: kalliopa7@gmail.com. Якщо лист все одно відсутній, заповніть форму наново або напишіть нам.
Як оплатити програму?
Після реєстрації Вам надійде лист із посиланням на сплату. Для прийому платежів ми користуємося сервісом WayForPay - це робить процедуру оплати простою та зрозумілою. Після сплати Вам не потрібно надсилати нам фото чеку або скріншот, ми отримуємо повідомлення про Ваш платіж і надсилаємо підтвердження про його отримання.
Що буде з моїми коштами, якщо я не зможу взяти участь у програмі через форс-мажорні обставини? А якщо програма відміниться?
У випадку форс-мажорних обставин або відміни курсу нами, ми повертаємо Вашу оплату в повному об'ємі. Якщо Ви передумаєте брати участь у програмі, ми повертаємо кошти за умови попередження нас не пізніше як за 3 дні до старту курсу. У випадку більш пізнього повідомлення кошти можуть бути лише перенесені на інший курс.
Чи можу я відвідувати окремі модулі програм, що складаються з кількох модулів?
На жаль, це неможливо, так як кожна багатомодульна програма є цільним і неподільним курсом навчання.
Чи робиться запис онлайн-програм?
Так, кожна програма передбачає запис, який надсилається всім учасникам, що сплатили курс, наступного дня після нього. Однак зазначаємо, що присутність під час проведення вкрай бажана, так як онлайн-навчання це не лише лекції, але й практичні тренування технік і навичок у парах та з тренером. Запис надається на випадок форс-мажорних обставин (вимкнення інтернету або світла, проблемна ситуація) і доступний протягом 2-4 тижнів з моменту завантаження.
Я не можу відвідати один з навчальних модулів. Що мені робити?
У випадку пропуску онлайн-модулю Ви матимете змогу подивится його в записі. Якщо Ви пропускаєте очний модуль навчання, Ви маєте сплатити його та пройти із наступним набором даного курсу.