Психотерапія травматичного досвіду
25-26 вересня
2100 грн
Онлайн
09:00 - 15:00
Кому підійде даний курс
Досвіченим психотерапевтам
які познайомитися з методами роботи з травмою та її наслідками
У роботі психолога все частіше зустрічаються клієнти з наслідками психологічної травми - люди, які пережили серйозну загрозу фізичному або психічному здоров'ю в дитинстві або недавньому минулому. Наявність травматичного досвіду може чинити серйозний негативний вплив на фізичний і емоційний стан клієнта, його життя в цілому. Цей курс про те, як надати кваліфіковану психологічну допомогу таким клієнтам.

Завдання психолога в такій ситуації - допомогти клієнту опрацювати травматичне минуле, знайти ресурси і можливості для подолання негативних наслідків травми. Дана програма спрямована на практичну роботу з подібними завданнями: в процесі навчання ми будемо відпрацьовувати різноманітні техніки з виявлення та утилізації наслідків травматичних подій в житті клієнта.

Програма курсу
1
Вияв проблем клієнта
2
Техніка "Кінозал"
3
Викрористання реімпринтингу в роботі з травматичним досвідом
4
Використання епістемологічної метафори в роботі з травмою
Епістемологічна метафора - метод, який використовується для роботи з переживанням травматичного досвіду клієнта, з несвідомими і незрозумілими, внаслідок травми, особливостями поведінки і емоційного реагування.
5
Методика Шапіро
6
Техніка "картування" і "чистого простору", "безпечне місце"
7
Ігрова та гештальт-терапія (за Вайолет Оклендер) з дитячою пост-травматикою
8
"Речі у тілі" - унікальна техніка, що допомагає подолати тілесні (фізичні) симптоми психологічної травми - "зажими", "важкість" тощо
В рамках даної програми учасники не тільки отримають арсенал нових технік для практичної роботи, а й навчаться правильно підбирати техніку для того чи іншого клієнта в залежності від характеру психотравми, актуального стану клієнта, його особистісних особливостей.

Програма передбачає також системну підготовку психологів до роботи з ПТСР пов'язаного з військовою тематикою.
Викладач курсу
Катерина Мілютіна
Доктор психологічних наук, професор кафедри психології розвитку Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Психолог і тренер, автор безлічі книг, посібників, ігор і МАК. Катерина Леонідівна має досвід роботи в сімейній і індивідуальної психотерапії, психіатрії, судової експертизи, наркології. Протягом останніх 25 років проводить і розробляє тренінги та навчальні програми для психологів.
Програма із сертифікатом
По завершенні програми Ви отримаєте сертифікат Київського інституту раціонально-інтуїтивної психотерапії "Я".
Підвищення кваліфікації педагогічних працівників
Наші сертифікати можуть бути офіційно зараховані як підвищення кваліфікації відповідно до Постанови КМУ від 21 серпня 2019 р №800 зі змінами і доповненнями від 27 грудня 2019 р №1133. З ним можна ознайомитися тут.
Як зареєструватися?
Заповніть форму
Натиснувши на кнопку "Зареєструватися" на цій сторінці, Ви будете спрямовані на сторінку із гугл-формою, яку потрібно уважно заповнити. Зверніть увагу на правильне написання Вашої електронної адреси!
Отримайте лист
Після заповнення форми на вказану електронну адресу автоматично буде надіслано лист із деталями курсу і посиланням на оплату. Якщо лист не з'явився у вашій скриньці протягом 5-ти хвилин, перевірте папку "Спам" та усі інші, або вбийте у пошук поштою нашу адресу: kalliopa7@gmail.com . Зазначені вище способи допомагають знайти лист у 90% випадків. Якщо лист все одно не вдається знайти - напишіть нам на пошту або у Telegram/Viber.
Сплатіть участь, щоб забронювати місце
За посиланням у листі здійсніть оплату за програму або перший модуль програми, щоб забронювати місце. Ви вважаєтеся учасником курсу лише після здійснення оплати. Пам'ятайте, що кількість місць у програмі обмежена!
Очікуйте на лист із посиланням
Не забувайте перевіряти Вашу поштову скриньку: на неї ми надішлемо посилання доступу в Zoom.
Вартість участі в програмі
2100 грн