Практикум із терапії прийняття та зобов'язань

icon

21-22 жовтня

старт курсу

icon

10:00 - 15:00


icon

Онлайн


icon

3500 грн


Сертифікат надається лише за умови присутності під час семінару

Кому підійде даний курс

psychologist 1

Психологам і психотерапевтамвиключно з вищою психологічною освітою або в процессі її отримання, що прцюють із дорослими клієнтами

На новому курсі Нателли Дубашидзе ми хочемо познайомити вас із ще одним членом «родини» КПТ «третьої хвилі» – терапією прийняття та зобов'язань (Acceptance and Commitment Therapy, або скорочено АСТ). За доволі короткий час свого формування напрям показав добру доказовість і результативність у роботі з широким колом психологічних запитів.

АСТ здебільшого спрямована на формування психологічної гнучкості, усвідомлення теперішнього, формування відкритості та проактивності людини в подоланні проблем. Особлива увага в цьому методі спрямовується на ціннісні орієнтації людини, визначення нею власних пріоритетів та аналіз причин, за якими вона не може подолати певні кризи, досягти бажаного.


Якщо охарактеризувати метод за відгуками клієнтів, «він нагадує переклад з мови на мову», тобто допомагає розібратись та зрозуміти власні особливості з метою їх прийняття та визначення відповідальності за своє життя. Терапія прийняття та відповідальності помічати свої когніції, займати стосовно них позицію спостерігача, який може зробити усвідомлений вибір. В технічних засобах АСТ використовуються класичні вправи КПТ (робота з когніціями, образами, тілесними відчуттями), велике значення мають метафори. 
Ми рекомендуємо даний курс усім спеціалістам-практикам, які хочуть отримати новий погляд на психотерапію дорослих клієнтів.

Програма курсу

 • 1

  Розгляд основної матриці методу 

 • 2

  Засвоєння термінології

 • 3

  Концептуалізація клієнтського випадку та її складові

 • 4

  Вивчення структури та методів терапії та умов їх застосування

 • 5

  Техніки і прийоми роботи з клієнтом

Практична спрямованість курсу

максимальне засвоєння здобутих знань і навичок для використання в роботі

Відпрацювання технік в міні-групах

Розгляд та обговорення кейсів та випадків

У результаті навчання ви зможете

працювати з клієнтами які мають різні психологічні проблеми, орієнтуючись та враховуючи їх досвід, сильні сторони, наявні навички та ціннісні орієнтації

Матеріали, що надаються

Слайди презентації

Відеозапис семінару

Умови участі

для отримання сертифікату

Присутність

Хоча на семінарі передбачено запис, однак для ефективного засвоєння матеріалу та отримання сертифікату ми просимо бути присутнім на зустрічі з увімкненою камерою і брати активну участь у відпрацюванні вправ.

Програма із сертифікатом

По завершенні програми Ви отримаєте сертифікат Київського інституту раціонально-інтуїтивної психотерапії "Я".

icon

Підвищення кваліфікації педагогічних працівників

Наші сертифікати можуть бути офіційно зараховані як підвищення кваліфікації відповідно до Постанови КМУ від 21 серпня 2019 р №800 зі змінами і доповненнями від 27 грудня 2019 р №1133. З ним можна ознайомитися тут.

Викладач курсу

Illustration

Нателла Дубашидзе

директор центру психології та розвитку «Київський Дворик»

Медичний психолог, сертифікований КПТ-терапевт, також працює у схема-терапії та EMDR, має завершену освіту у цих методах. Має членство у міжнародних професійних спільнотах: УАКПТ, українській асоціації EMDR, ISST, Національній психологічній асоціації. Є віце-президентом Української асоціації нейропсихології. 

Вартість навчання на курсі


3500 грн

Як зареєструватися?

Заповніть форму

Уважно заповніть форму нижче та натисніть "Забронювати місце"

Artboard 2

Сплатіть участь, щоб забронювати місце

Після заповнення форми Вас буде перенаправлено на сторінку оплати. Внесіть кошти за програму або перший модуль програми, щоб забронювати місце. Ви вважаєтеся учасником курсу лише після здійснення оплати. Пам'ятайте, що кількість місць у програмі обмежена!

Очікуйте на лист із посиланням

Не забувайте перевіряти Вашу поштову скриньку: на неї ми надішлемо посилання доступу в Zoom.

Реєстрація

Дякуємо!

We will contact you shortly

Can't send form.

Please try again later.

Made with