Школа психолога-консультанта: базові методи консультування і терапії


icon

10-11 серпня

Початок курсу

icon

09:00 - 15:00


icon

Онлайн


icon

3000 грн

Вартість одного модуля

Кому підійде даний курс

Випускникам психологічних факультетів

Тим, хто планує почати практику з дорослими

Людям із психологічною освітою, що довго не мали практики

Створюючи програму, ми спробували врахувати побажання учасників наших курсів і зібрали саме ті теми й інструменти, які найбільш затребувані й актуальні для консультування і психотерапевтичної практики.
Відвідавши програму, учасники зможуть навчитися структурі консультування й алгоритмам дій консультанта, новим технікам, сучасним підходам в роботі психолога, а також отримати якісну супервізорську підтримку тренера.

Програма курсу

 • Запит і ведення бесіди, виявлення мішені консультативного втручання. Консультування за окремими запитами


 • Системний підхід в психотерапії

  ● Системний підхід в консультуванні окремого клієнта● Навички ведення консультативної бесіди, виявлення мішені консультування● Техніки раціонально-інтуїтивної психотерапії

 • Наративна психотерапія

  ● Найбільш часто використовуваний підхід в короткостроковій психотерапії.● В основі методу лежить метафора історії (послідовність подій у часі, об'єднаних темою або сюжетом), основна форма роботи - бесіда з клієнтом.● У фокусі уваги наративного підходу - взаємозв'язок уявлень людини про себе, про здатність впливати на своє життя, авторської позиції по відношенню до власної історії.● Слухання клієнта, вичленення типу тексту, трансформація ставлення до проблеми;● Створення спонтанних текстів, пошук ключових слів, створення текстів за клієнтським словами;● Карти наративів, трансформації стратегій та (або) переконань в наративах;● Незакінчені історії, робота зі свідоцтвом, наративи в групах і сім'ях.

 • Еріксонівський гіпноз - використання трансових станів клієнта в психотерапевтичному процесі


 • Самодопомога психолога

  ● Як навчитися аналізувати ефективність своєї роботи і вміти бути помічником самому собі?● Як провести «розбір польотів» після консультативної зустрічі і спланувати наступну консультацію?● Як відреагувати неадекватні емоції і не переносити на роботу внутрішній стан?

А також

тілесні й арт-методи (малювання, куклотерапія, казки та історії)

ALL

застосування асоціативних карт

ігрові методи в терапії

і багато іншого...

Дана програма навчання забезпечить повний і завершений цикл підготовки системного консультанта, що володіє алгоритмами роботи в різних контекстах, а також, що володіє масою технік, які допомагають адаптувати цілі й завдання терапії під потреби й можливості клієнта.

Умови участі

для досягнення найкращих результатів навчання

Присутність

Кожна зустріч передбачає запис, однак для ефективного засвоєння матеріалу ми просимо бути присутнім на зустрічі з увімкненою камерою і брати активну участь у відпрацюванні вправ.

Опрацювання матеріалів

Тренером буде надано додаткову літературу та матеріали для більш глибокого засвоєння знань.

Виконання завдань

Для отримання сертифікату необхідно опрацювати всі матеріали курсу й взяти участь у розборі кейсу наприкінці курсу

Програма із сертифікатом

По завершенні програми Ви отримаєте сертифікат Київського інституту раціонально-інтуїтивної психотерапії "Я".

icon

Підвищення кваліфікації педагогічних працівників

Наші сертифікати можуть бути офіційно зараховані як підвищення кваліфікації відповідно до Постанови КМУ від 21 серпня 2019 р №800 зі змінами і доповненнями від 27 грудня 2019 р №1133. З ним можна ознайомитися тут.

Викладач курсу

Illustration

Катерина Мілютіна

Доктор психологічних наук, професор кафедри психології розвитку Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Психолог і тренер, автор безлічі книг, посібників, ігор і МАК. Катерина Леонідівна має досвід роботи в сімейній і індивідуальної психотерапії, психіатрії, судовій експертизі, наркології. Протягом останніх 25 років проводить і розробляє тренінги та навчальні програми для психологів.

Дати модулів

1

10-11 серпня

2

7-8 вересня

3

5-6 жовтня

Вартість навчання на курсі


3000 грн

за один модуль

Як зареєструватися?

Заповніть форму

Уважно заповніть форму нижче та натисніть "Забронювати місце"

Artboard 2

Сплатіть участь, щоб забронювати місце

Після заповнення форми Вас буде перенаправлено на сторінку оплати. Внесіть кошти за програму або перший модуль програми, щоб забронювати місце. Ви вважаєтеся учасником курсу лише після здійснення оплати. Пам'ятайте, що кількість місць у програмі обмежена!

Очікуйте на лист із посиланням

Не забувайте перевіряти Вашу поштову скриньку: на неї ми надішлемо посилання доступу в Zoom.

Реєстрація

Дякуємо!

We will contact you shortly

Can't send form.

Please try again later.

Made with