Психотерапія травматичного досвіду


icon

17-18 серпня

Початок курсу

icon

9:00 - 15:00


icon

Онлайн


icon

3000 грн

Вартість

Кому підійде даний курс

Досвіченим психотерапевтам,які бажають познайомитися з методами роботи з травмою та її наслідками

У роботі психолога все частіше зустрічаються клієнти з наслідками психологічної травми — люди, які пережили серйозну загрозу фізичному або психічному здоров'ю в дитинстві або недавньому минулому. Наявність травматичного досвіду може чинити серйозний негативний вплив на фізичний і емоційний стан клієнта, його життя в цілому. Цей курс про те, як надати кваліфіковану психологічну допомогу таким клієнтам.
Завдання психолога в такій ситуації — допомогти клієнту опрацювати травматичне минуле, знайти ресурси й можливості для подолання негативних наслідків травми. Дана програма спрямована на практичну роботу з подібними завданнями: в процесі навчання ми будемо відпрацьовувати різноманітні техніки з виявлення та утилізації наслідків травматичних подій в житті клієнта.

Програма курсу

 • 1

  Вияв проблем клієнта

 • 2

  Техніка "Кінозал"

 • 3

  Викрористання реімпринтингу в роботі з травматичним досвідом

 • 4

  Використання епістемологічної метафори в роботі з травмою
  Епістемологічна метафора - метод, який використовується для роботи з переживанням травматичного досвіду клієнта, з несвідомими і незрозумілими, внаслідок травми, особливостями поведінки і емоційного реагування.

 • 5

  Методика Шапіро

 • 6

  Техніка "картування" і "чистого простору", "безпечне місце"

 • 7

  Ігрова та гештальт-терапія (за Вайолет Оклендер) з дитячою пост-травматикою

 • 8

  "Речі у тілі" - унікальна техніка, що допомагає подолати тілесні (фізичні) симптоми психологічної травми - "зажими", "важкість" тощо

В рамках даної програми учасники не тільки отримають арсенал нових технік для практичної роботи, а й навчаться правильно підбирати техніку для того чи іншого клієнта залежно від характеру психотравми, актуального стану клієнта, його особистісних особливостей.
Програма передбачає також системну підготовку психологів до роботи з ПТСР пов'язаного з військовою тематикою.

Програма із сертифікатом

По завершенні програми Ви отримаєте сертифікат Київського інституту раціонально-інтуїтивної психотерапії "Я".

icon

Підвищення кваліфікації педагогічних працівників

Наші сертифікати можуть бути офіційно зараховані як підвищення кваліфікації відповідно до Постанови КМУ від 21 серпня 2019 р №800 зі змінами і доповненнями від 27 грудня 2019 р №1133. З ним можна ознайомитися тут.

Викладач курсу

Illustration

Катерина Мілютіна

Доктор психологічних наук, професор кафедри психології розвитку Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Психолог і тренер, автор безлічі книг, посібників, ігор і МАК. Катерина Леонідівна має досвід роботи в сімейній і індивідуальної психотерапії, психіатрії, судової експертизи, наркології. Протягом останніх 25 років проводить і розробляє тренінги та навчальні програми для психологів.

Вартість навчання на курсі


3000 грн

Як зареєструватися?

Заповніть форму

Уважно заповніть форму нижче та натисніть "Забронювати місце"

Artboard 2

Сплатіть участь, щоб забронювати місце

Після заповнення форми Вас буде перенаправлено на сторінку оплати. Внесіть кошти за програму або перший модуль програми, щоб забронювати місце. Ви вважаєтеся учасником курсу лише після здійснення оплати. Пам'ятайте, що кількість місць у програмі обмежена!

Очікуйте на лист із посиланням

Не забувайте перевіряти Вашу поштову скриньку: на неї ми надішлемо посилання доступу в Zoom.

Реєстрація

Дякуємо!

We will contact you shortly

Can't send form.

Please try again later.

Made with